LifeFree.pl

Joanna Kalembka

Kalembka Joanna
Imię i nazwisko: Joanna Kalembka Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://joanna-kalembka.pl
E-mail: joanna@edukowisko.pl
Telefon: 575 743 692

Doświadczenie:

Swoje wykształcenie psychologiczne i terapeutyczne pogłębiała w Polskim Instytucie Ericksonowskim, Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Aktualnie jest słuchaczką całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Systematycznie rozwija swój warsztat biorąc udział w szkoleniach zawodowych i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w ośrodkach stosujących psychoterapię jako główną metodę leczenia. Na co dzień pracuje z osobami, które doświadczają trudności emocjonalnych, z zaburzeniami lękowymi, cierpiącymi na depresję, doświadczającymi trudności w relacji. Pomaga również rodzicom i nauczycielom, którzy mierzą się z problemami wychowawczymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w nowych formach psychoterapii zwanych trzecią falą terapii poznawczo behawioralnej. Należą do nich między innymi: terapia akceptacji i zaangażowania (ACT), terapia oparta na trosce (CFT), terapia oparta na analizie funkcjonalnej (FAP), oraz kliniczne zastosowanie uważności (Mindfulness). Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.