LifeFree.pl

Janina Zborowska

Zborowska Janina
Imię i nazwisko: Janina Zborowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://akwamaryn.wixsite.com/janina-zborowska
E-mail: jkercher11@gmail.com
Telefon: 502 155 554
Facebook: https://web.facebook.com/Janina-Hanna-Zborowska-Psycholog-Terapeutka-774445452591816/

Doświadczenie:

W 1999 roku ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. W czasie studiów psychologicznych ukończyła 3 stopnie Kinezjologii Edukacyjnej, 2 stopnie Dotyku dla Zdrowia, Feng Shui, socjoterapię. Od 2002 roku pracowała w Stowarzyszeniu Kobiet po Chorobie Raka Piersi „Anna” prowadząc terapie indywidualne i grupowe, a od 2008 roku w nowo powstałym Hospicjum Domowym. W 1992 roku zetknęła się z terapią Reiki,​ i od tamtej pory cały czas pogłębia swoja wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Od 2003 roku prowadzi szkolenia Reiki. Jako psycholog uczestniczyła w szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej, pracy z kobietami po chorobie nowotworowej, ukończyła dwa lata psychoterapii psychodynamicznej oraz kurs z zakresu podstawowej opieki paliatywnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej praktyce łączy różne podejścia terapeutyczne. Stara się jak najszerzej patrzeć na pacjenta, brać pod uwagę rozwój, kształtowanie jego osobowości. ​Patrzy również na wszystkie traumy, urazy, żałoby, sposób radzenia sobie ze stresem oraz zawsze ma na uwadze system rodzinny pacjenta, jego najbliższą rodzinę, jak i dalszych przodków. Reiki to osobista komplementarna, holistyczna metoda samouzdrawiania i rozwoju.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.