LifeFree.pl

Jadwiga Jakrzewska

Jakrzewska Jadwiga
Imię i nazwisko: Jadwiga Jakrzewska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://jadwigajakrzewska.pl
Telefon: 506 202 983

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim. W latach 2005 – 2011 pracowała w Punkcie Konsultacyjnym i Świetlicy Socjoterapeutycznej Ośrodka Pomocy Dzieciom i Rodzinie w Rudzie Śląskiej. Od 2012 roku pracuje w Dziale Pieczy Zastępczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej. Przeszła przez całościowy czteroletni kurs psychoterapii w podejściu psychodynamicznym i psychodramatycznym (Śląska Szkoła Psychoterapii), Studium Psychologicznego Treningu Grupowego i Psychoedukacji (Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej) i Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń więzi, zachowania i emocji u dzieci oraz zaburzeń osobowości, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych i depresyjnych u dorosłych. Zajmuje się problemami porzucenia, przemocy, uzależnienia, utraty i żałoby w rodzinie. Prowadzi również konsultacje i poradnictwo opiekuńczo-wychowawcze dla rodziców naturalnych, adopcyjnych i zastępczych oraz warsztaty dla profesjonalistów i grupowe zajęcia edukacyjno-terapeutyczne dla młodych osób dorosłych na podstawie autorskich programów. Zajmuje się diagnostyką psychologiczną i badaniami kandydatów na rodziców zastępczych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.