LifeFree.pl

Iwona Siudak

Siudak Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Siudak Profesja: Terapeuta
Strona www: http://iwonasiudak.cba.pl
E-mail: siudak.iwona3@gmail.com
Telefon: 502 091 259
Facebook: https://web.facebook.com/iwonasiudakgabinet/

Doświadczenie:

Umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliła uczestnicząc w całościowym 4-letnim kursie psychoterapii organizowanym przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie (w nurcie psychodynamicznym i systemowym) rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenia zawodowe: Poradnia Psychologiczna w Sosnowcu, służba zdrowia (praca na oddziale psychiatrii i nerwic) staże zawodowe z zakresu psychologii klinicznej w rekomendowanych przez PTP Ośrodkach. Odbyła liczne warsztaty z zakresu arterterapii i pracy z ciałem w ośrodkach takich jak: Polski Instytut Eriksonowski; Polskie Towarzystwo Poznawczo- Behawioralne. Pracę psychoterapeutyczną poddaje systematycznej superwizji, kieruje się etyką zawodu psychoterapeuty.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z dorosłymi, rodzinami, małżeństwami/parami, młodzieżą i dziećmi. W pracy wykorzystuje w zależności od potrzeb podejście integratywne: systemowe, psychodynamiczne, humanistyczne, poznawczo- behawioralne. Oferuje terapia rodzin, par, małżeństw, konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, terapię grupową dla dzieci i młodzieży.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.