LifeFree.pl

Iwona Kucharska

Kucharska Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Kucharska Profesja: Coach
Strona www: http://dietcoaching.wroclaw.pl
E-mail: iwona@dietcoaching.wroclaw.pl
Telefon: 698 028 182
Facebook: https://web.facebook.com/dietcoaching.iwonakucharska/

Doświadczenie:

Ukończyła studnia z zakresu higieny żywienia człowieka oraz kurs diet coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej ze zmianą sposobu żywienia oraz nawyków żywieniowych. Liczne kursy i warsztaty zakresu coachingu, psychodietetyki, psychosomatyki pozwalają jej lepiej zrozumieć zachowania ludzkie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Wspiera w procesie zmiany tego, co jedzą i jak jedzą jej klienci. Wspiera w zmianie nawyków żywieniowych. Pracuje z ludźmi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Nawet jeśli na początku nie do końca się przekonani. Pokazuje, jak będziemy pracować i jakie korzyści taka współpraca może przynieść. Oswaja zmianę powoli, nie robi rewolucji. Takie zmiany nie są łatwe, wymagają czasu i zaangażowania. Coaching dietetyczny to wspieranie drugiej osoby w procesie zmiany sposobu odżywiania i stylu życia poprzez cykl rozmów, prowadzonych w profesjonalny sposób, w czasie którego klient rozwiaja swoją wiedzę, umiejętności i postawy w zakresie nowego, zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.