LifeFree.pl

Iwona Kopacz

Kopacz Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Kopacz Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.iwonakopacz.pl
E-mail: iwakopacz@gmail.com
Telefon: 602 587 888

Doświadczenie:

Swój warsztat kształtowała uczestnicząc w Kursie Psychoanalizy Jungowskiej, Szkole Action Learning, warsztatach Porozumienia bez Przemocy, Analizy Transakcyjnej oraz treningów pracy z ciałem Heartbeat.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej kieruje się metodą poszerzania świadomości, wspierając dążenia człowieka do życia w zgodzie ze sobą poprzez rozwój autonomii, kreatywności, współodczuwania i zaufania do mądrości osobistej. W atmosferze szacunku i życzliwości towarzyszy ludziom w odkrywaniu własnych zasobów budujących oparcie w sobie i dobrych relacjach ze światem.

Jako stylistka i coach wizerunku, od 12 lat uczy kobiety i mężczyzn tworzenia spójnego wizerunku opartego nie tylko o świadomość własnego wyglądu, ale także przekonań, emocji i ciała. Coaching wizerunku metodą Gestalt pozwala wzmacniać poczucie własnej wartości i spójności. Łącząc podejście Gestalt, w zależności od preferencji klienta, z ekspresją twórczą, pracą ze snami czy ruchem wspiera dążenia człowieka do życia w zgodzie ze sobą. Towarzysząc jego rozwijającym się kompetencjom: autonomii, kreatywności, współodczuwaniu i zaufaniu do mądrości osobistej, wspiera dojrzałe połączenie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.