LifeFree.pl

Hanna Listek

Hanna Listek
Imię i nazwisko: Hanna Listek Profesja: Trener
Strona www: http://psychoterapia-slask.com/
E-mail: hanna.listek@gmail.com
Telefon: 501125953
Facebook: https://www.facebook.com/psychoterapia.slask.gestalt/

Doświadczenie:

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par oraz psychoterapię grupową. Prowadzę pracownię badań psychologicznych oraz opiniuję na potrzeby sądów. Prowadziłam warsztaty i szkolenia dla biznesu oraz projekty pomocowe dla osób z wykluczenia społecznego. Zarządzałam zespołami konsultantów oraz psychologów.

Moja praca terapeutyczna jest osadzona w modalności Gestalt, która mnie zafascynowała swoim holistycznym podejściem do człowieka, podkreślającym nieredukowalność do jego pojedynczych aspektów. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

 

Pracuję w modalności Gestalt integrującej wiele nurtów filozoficznych, metodologicznych oraz terapeutycznych. 

Inspiracje:

 

Od lat inspiruje mnie człowiek, jego zasoby i ograniczenia, sposób w jaki doświadcza innych oraz siebie w relacji ze światem, jak przeżywa swoją cielesność i duchowość, co pobudza go do zmiany.

 

Sama swoją cielesność, emocjonalność i duchowość uwielbiam przeżywać dzięki różnym sportom, aktywnościom, podróżom i spędzaniem czasu z bliskimi mi osobami.

 

Jestem mamą dwóch nastolatków.

Czym jest dla mnie podejście holistyczne:

 

Podejście holistyczne jest dla mnie sposobem spojrzenia na człowieka nie jak na sumę części, które składają się na jego istnienie, ale na zobaczeniu go w szerszej perspektywie, w całym polu w którym funkcjonuje. W pracy psychoterapeutycznej jest też dla mnie uznaniem, że człowiek funkcjonuje w wymiarze fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

 

Praca w modalności Gestalt jest dla mnie kompilacją wielu podejść, która pozawala mi z uważnością spojrzeć na całość osoby, która przychodzi do mojego gabinetu.  

 

 

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.