LifeFree.pl

Ewelina Adamowicz

Adamowicz Ewelina 2
Imię i nazwisko: Ewelina Adamowicz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-adamowicz.pl
E-mail: ewelina.adamowicz2@gmail.com
Telefon: 508 435 272

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła 4–letni całościowy kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła również całościowy kurs psychoterapii uzależnień organizowany przez Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie.

Doświadczenie zdobywała w takich placówkach jak Ośrodek Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii „Droga” w Dąbrowie Górniczej, Ośrodek Pomocy dla Osób Uzależnionych od Alkoholu w Katowicach oraz Szpital Psychiatryczny w Toszku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej najbliższe jest jej podejście psychodynamiczne, kładące nacisk na analizowanie tych aspektów psychiki, które nie są w pełni uświadomione. Jako psychoterapeuta zajmuje się diagnostyką psychologiczną, psychoterapią indywidualną i grupową, a przede wszystkim psychoterapią osób uzależnionych, współuzależnionych oraz profilaktyką uzależnień dla młodzieży.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii, pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi gabinet w Sosnowcu.

Inspiracja:

Poprzez psychoterapię stara się poszukiwać źródeł problemów, zrozumieć funkcje, jakie pełni w życiu osoby dany objaw czy zachowanie, rozpoznawać nieświadome uczucia, pragnienia i wzorce postępowania by lepiej poradzić sobie z trudnościami powodującymi dyskomfort pacjenta.

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.