LifeFree.pl

Ewa Kuczka

Kuczka Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Kuczka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-katowice.com
E-mail: ewa.kuczka@gmail.com
Telefon: 696 453 883
Facebook: https://web.facebook.com/Pracownia-Psychoterapii-Inspiracja-131813993562836/

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2000 r. Uczestniczyła w grupach superwizyjnych i szkoleniach terapeutycznych Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi, Ośrodka Terapii Krótkoterminowej w Krakowie. Podczas praktyk zawodowych i specjalizacyjnych kształciła się na oddziałach psychiatrii, neurologii, leczenia nerwic i zaburzeń nastroju. Posiada doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej z osobami dorosłymi – praktyka prywatna, współpraca z jednostkami NZOZ oraz z dziećmi i młodzieżą – Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 - Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy integruje podejście psychodynamiczne, systemowe oraz psychodramę. Promuje wiedzę na temat relaksacji i zdrowego trybu życia. Osobiście praktykuje jogę i medytację. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi w kryzysach życiowych, z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i osobowości. Wspiera rozwój osobisty kobiet, organizuje grupy wsparcia. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne związane z tematyką zdrowia i choroby. Współpracuje z ośrodkami rehabilitacji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.