LifeFree.pl

Ewa Kawecka

Kawecka Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Kawecka Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://jobcoaching.com.pl
E-mail: e.kawecka@jobcoaching.com.pl
Telefon: 600 959 019
Facebook: https://www.facebook.com/JobCoaching.EwaKawecka/

Doświadczenie:

Ukończyła 2 kierunki studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz 2 kierunki studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (Human Resources Management oraz Job-coaching – doradztwo zawodowe edukacyjne oraz coaching kariery). Obecnie szkoli się w psychoterapii psychodynamicznej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Od ponad 5 lat pracuje jako coach, przede wszystkim z menedżerami w korporacjach oraz osobami prywatnymi, w tym przedsiębiorcami, start-upowcami, prawnikami, finansistami, HR-owcami marketingowcami, PR-owcami, handlowcami, nauczycielami, a także licealistami i studentami.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w coachingu menedżerskim, coachingu kariery oraz doradztwie zawodowym. Zajmuje się również psychoterapią w nurcie psychodynamicznym pacjenta indywidualnego. Coaching, który prowadzi zgodnie z metodologią ICC, jest coachingiem holistycznym, który w odróżnieniu od coachingu „on-the-job”, pracuje w oparciu o misję, tożsamość, wartości i przekonania klienta. Coaching holistyczny uwzględnia całą osobę, z jej przeszłością, teraźniejszością, przyszłością oraz ze wszystkimi rolami, które pełni ona w życiu. Psychoterapia psychodynamiczna, którą proponuje swoim klientom, jest terapią nastawioną na głęboką i trwałą zmianę. Łączy poziom nieświadomych myśli, wyobrażeń i odczuć z realnym funkcjonowaniem pacjenta.

Inspiracja:

Jej największą pasją, powołaniem i misją życiową jest rozwój siebie i innych, poszerzanie percepcji, większa świadomość i w konsekwencji lepsze życie. Uczestniczyła w wielu warsztatach z zakresu umiejętności menedżerskich, sztuki komunikacji, kompetencji miękkich oraz pracy z ciałem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.