LifeFree.pl

Ewa Karmińska

Karmińska Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Karmińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.karminska.pl
E-mail: ewa_karminska@o2.pl
Telefon: 696 444 985

Doświadczenie:

Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Oprócz praktyki prywatnej jest zawodowo związana z Katedrą i Kliniką Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie pracuje jako psycholog i wykładowca akademicki. Praca na oddziałach kliniki pozwoliła jej zdobyć kilkuletnie doświadczenie jako psychologa-diagnosty oraz psychoterapeuty indywidualnego i grupowego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako psychoterapeuta integratywny korzysta z wiedzy i doświadczenia różnych szkół terapeutycznych. Sprzyja to dostosowaniu metody pracy do indywidualnych potrzeb i zasobów pacjenta. Dodatkowo jako entuzjasta i miłośnik tańca prowadzi również zajęcia i warsztaty choreoterapii, co pozwala na wzbogacenie tradycyjnej psychoterapii o pracę z ciałem poprzez taniec i ruch. Jej praca terapeutyczna z pacjentami jest nadzorowana przez certyfikowanych terapeutów i superwizorów w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.