LifeFree.pl

Eliza Kruszewska

Kruszewska Eliza
Imię i nazwisko: Eliza Kruszewska Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://kruszewska.wordpress.com
E-mail: eliza.kruszewska@zenco.pl
Telefon: 664 485 733
Facebook: https://www.facebook.com/zencoCoaching/

Doświadczenie:

Absolwentka wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej i wydziału Zarządzania i Marketingu na Universtite de Bourgogne w Dijon. Z sukcesem tworzyła kampanie wprowadzające na rynek marki i produkty, tworzyła działy prasowe i narzędzia pomiaru efektywności, opracowała strategie komunikacji i PR, programy lojalnościowe, kampanie BTL. Wiele lat zajmowała się public relations, media relations, czyli szeroko pojętą komunikacją, przez 9 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego w międzynarodowej korporacji. Należy do Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako personal i team coach łączy wiedzę wyniesioną z dużych organizacji z umiejętnościami coachingowymi. Jej specjalizacja to coaching kompetencji menedżerskich oraz zarządzanie i budowanie zespołów przez efektywną komunikację. Takiej komunikacji, która ułatwia osiąganie celów i poprawia relacje. Przez większość swojego życia zajmowała się komunikacją, najpierw z mediami, a teraz w dużo szerszym zakresie. Jej pasją jest też budowanie osobistej i zespołowej strategii w oparciu o uważność, wartości, misję oraz myślenie systemowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.