LifeFree.pl

Bogna Kwiatkowska

Kwiatkowska Bogna
Imię i nazwisko: Bogna Kwiatkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://bognakwiatkowska.pl
E-mail: jablonska.bogna@gmail.com
Telefon: 501 236 326
Facebook: https://www.facebook.com/bognakwiatkowskapsycholog/

Doświadczenie:

Jest absolwentką kierunku psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Na tej samej uczelni ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. Ukończyła również kierunek żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną z wiedzą na temat odżywiania człowieka. Swoje kwalifikacje poszerza poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach na temat zdrowego stylu życia.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferta obejmuje konsultacje w zakresie psychoedukację dietetyczną / prozdrowotną, wsparcie psychologiczne, rozpoznanie psychologicznych i emocjonalnych przyczyn zaburzenia odżywiania, odnalezienie źródła problemu z trudnościami utrzymania właściwej masy ciała, problemów żywieniowych dzieci oraz ich rodziców, zmiana i utrwalenie nawyków, warsztaty edukacyjne dla dzieci i dorosłych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.