LifeFree.pl

Beata Czerny

Czerny Beata
Imię i nazwisko: Beata Czerny Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gabinet-geneza.pl
E-mail: gabinet.geneza@gmail.com
Telefon: 600 100 256
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Geneza-185787505190471?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie na wydziale psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz studia podyplomowe w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychoonkologia. Współpracowała m.in. ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie – Kliniką Chirurgii Onkologicznej oraz Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako psychoterapeuta pracuje w nurcie integracyjnym: systemowo-ericksonowskim, a szkolenie odbywa w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W pracy często wykorzystuje metody terapii poznawczo-behawioralnej. W gabinecie konsultuje osoby dorosłe indywidualnie, prowadzi również terapię par i małżeństw. Stara się łączyć wiedzę i doświadczenie z różnych szkół terapeutycznych w celu lepszego dopasowania do potrzeb pacjenta. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.