LifeFree.pl

Barbara Królewicz

Królewicz Barbara
Imię i nazwisko: Barbara Królewicz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapeuta-katowice.com.pl
E-mail: basia@krolewicz.pl
Telefon: 792 171 100

Doświadczenie:

Ukończyła 4-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Pracuje również z dziećmi i młodzieżą w Centrum Opiekuńczo - Wychowawczym Pomocy Dziecku i Rodzinie, gdzie na co dzień spotyka się z problemami swoich podopiecznych, którym stara się udzielić wsparcia i pomocy. Od 2017 pracuje w Ośrodku Medyczno-Terapeutycznym, gdzie prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży. Stale doskonali swoje kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w warsztatach, treningach terapeutycznych oraz szkoleniach dla psychoterapeutów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych w nurcie Gestalt, a także konsultacjami psychologicznymi. Psychoterapia indywidualna skierowana jest do osób pragnących poprawić swoje relacje w pracy, w rodzinie, z partnerem, doświadczających nadmiernego stresu, napięcia, wypalania zawodowego, przeżywających kryzysy życiowe, trudności emocjonalne, załamania i doświadczających problemów w związkach, małżeństwie, rodzinie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.