LifeFree.pl

Anna Kuźma

Kuźma Anna
Imię i nazwisko: Anna Kuźma Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-legnica.pl
E-mail: anna.kuzma@interia.eu
Telefon: 693 542 948

Doświadczenie:

Bogaciła swoje doświadczenie zawodowe na bazie osobistego rozwoju w sferze rodzinnej, społecznej, osobistej starając się połączyć te istotne elementy ludzkiej egzystencji w celu wykreowania osobowości dającej możliwość podjęcia się zawodu psychoterapeuty. Wykonując ten zawód stawia głównie na autentyczność relacji terapeutycznej z człowiekiem, który zawierza jej swoje cierpienie lub czyni zaszczyt towarzyszenia mu na jego drodze rozwojowej. Całościowe, specjalistyczne 4,5 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii, ukończyła pod patronatem Zakładu Terapii Rodziny Katery Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W jego ramach ukończyła szkoleniową, analityczną psychoterapię grupową. Specjalistyczne staże naukowe odbyła w Zakładzie Terapii Rodzin w Krakowie oraz w Oddziale Dziennym Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Odbyła też wymaganą ilość godzin superwizji szkoleniowej pod opieką superwizora PTP mgr Anny Romejko oraz napisała dwie prace naukowe dotyczące prowadzonego przez nią procesu terapeutycznego. W dalszym ciągu szkoli się na organizowanych przez Polski Instytut Eriksonowski w Poznaniu, warsztatach wykładowo-szkoleniowych, konferencjach naukowych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje konsultacje psychoterapeutyczne, pomoc psychologiczną, terapię rodzin, terapię  par. psychoterapię grupową, psychoterapię indywidualną. W swpjej pracy terapeutycznej korzysta z pracy z genogramem, elementy leczniczej hipnozy eriksonowskiej, trening kompetencji społecznych (behawioralny), techniki poznawczo-behawioralne, psychorysunek, techniki projekcyjne, metafora.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.