LifeFree.pl

Anna Kulesza

Kulesza Anna
Imię i nazwisko: Anna Kulesza Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gabinetwsparcia.pl
E-mail: kontakt@gabinetwsparcia.pl
Telefon: 512 270 288

Doświadczenie:

Od wielu lat związana jest z Ośrodkiem Terapii i Rozwoju Osobowości w Białymstoku. W latach 1997-2002 pracowała w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie i Ośrodku Wychowawczym w Warszawie. Na stałe wspólpracuje z Fundacja Aktywiazacja zajmującą sie pomoca osobom niepełnosprawnym. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Warszawie i Studium Profilaktyki Uzależnień. Odbyła 4-letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” oraz 4-letnie szkolenie w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W trakcie swojej praktyki zawodowej pracowała przede wszystkim z osobami w kryzysie, osobami cierpiącymi na nerwice, dziećmi z fobią szkolną, młodzieżą z trudnościami społecznymi, osobami z zaburzeniami odżywiania, osobami niepełnosprawnymi, ofiarami przemocy i rodzinami osób z chorobą nowotworową.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Mimo,iż najczęściej pracuje metodami integratywnymi, łączy ze sobą różne szkoły i metody pracy w zależności od stanu i potrzeb pacjenta, to najbliższy jest jej nurt psychoterapii psychodynamicznej. Bliskie jest w tym nurcie też rozumienie roli terapeuty - nie jako osoby dyrektywnej, ale życzliwie towarzyszącej i wspierającej zarówno w rozwiązywaniu problemów, w kryzysie, ale też w rozwoju. Zaprasza osoby, które przy życzliwym i profesjonalnym wsparciu chcą poradzić sobie z trudnościami, osoby które chcą rozumieć siebie i innych, które chcą się rozwijać. Proponuje terapię inywidualną, rodzinną i grupową.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.