LifeFree.pl

Anna Ciężkowska

Ciężkowska Anna 1
Imię i nazwisko: Anna Ciężkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.punktpsychologiczny.pl
Telefon: 515 076 701

Doświadczenie:

W 2003 r. ukończyła Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, otrzymując tytuł magistra psychologii. W trakcie studiów, w roku 2002 była na stypendium w Instytucie Psychologii na Friedrich-Alexander Universitaet Nuernberg. Ukończyła całościowe szkolenie w psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. M.in. ukończyła Międzynarodowy Kurs Mistrzowski Ustawień Systemowych Berta Hellingera w Krakowie. Brała także udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Ericksonowski w Łodzi oraz w wielu innych krótszych formach szkoleniowych. Od 2003 do 2014 roku pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologicznej i Zespole Leczenia Środowiskowego w Białymstoku, pomagając pacjentom z całego spektrum chorób i zaburzeń psychicznych oraz problemów psychologicznych. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych z zakresu psychoterapii oraz samodzielnie doskonali swój warsztat śledząc światową literaturę na temat psychoterapii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego, treningi interpersonalne oraz inne formy zajęć z zakresu psychologii i psychoterapii. Spośród wielu teorii psychologicznych odnoszących się do rozmienia zaburzeń psychicznych oraz sposobów udzielania pomocy psychologicznej najbardziej przekonuje ją teoria psychodynamiczna. Podejście psychodynamiczne jest jednym z głównych modeli obowiązujących we współczesnej psychoterapii. Szczególnie inspirującym podejściem w ramach teorii psychodynamicznej jest intensywna krótkoterminowa psychoterapia dynamiczna (ISTDP).

Regularna superwizja pracy stanowi podstawę dbałości o interesy jej pacjentów. W swojej pracy przestrzega kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.