LifeFree.pl

Anna Bal

Bal Anna
Imię i nazwisko: Anna Bal Profesja: Terapeuta
Strona www: http://annabal.pl
E-mail: kontakt@annabal.pl
Telefon: 517 911 184
Facebook: https://web.facebook.com/PracowniaToTu?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – specjalizacja kliniczna człowieka dorosłego. Swoje umiejętności i kompetencje psychoterapeutyczne zdobywała w dwóch instytutach: Moskiewskim Instytucie Psychoterapii Gestalt, a także w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, ukończonym w 2014 roku. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując przez 4 lata w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Gdyni. Współorganizuje Ogólnopolską Akcję Psychoedukacyjną Re:Akcja w Depresji, gdzie prowadzi warsztaty poświęcone tematyce depresji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej spotyka się z osobami cierpiącymi z powodu takich trudności jak: depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w relacjach partnerskich, utrata sensu życia, ból psychiczny, strata, rozstanie z bliską osobą, żałoba, doświadczenie traumy.

Stara się integrować różne podejścia – koncepcje psychoanalityczne, psychodynamiczne, czasem korzysta z technik behawioralno – poznawczych czy elementów metody Aleksandra Lowena w pracy z ciałem.  

Inspiracja:

Interesują ją związki psychoterapii ze sztuką. Śledzi uważnie proces twórczy, jego ograniczenia i możliwości. Uważa, że podejście Gestalt może służyć jako narzędzie rozwoju twórczości. Inspirują ją przyroda i jej oczywistość.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.