Doświadczenie:
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – specjalizacja kliniczna człowieka dorosłego. Swoje umiejętności i kompetencje psychoterapeutyczne zdobywała w dwóch instytutach: Moskiewskim Instytucie Psychoterapii Gestalt, a także w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, ukończonym w 2014 roku. Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując przez 4 lata w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Gdyni. Współorganizuje Ogólnopolską Akcję Psychoedukacyjną Re:Akcja w Depresji, gdzie prowadzi warsztaty poświęcone tematyce depresji.
Obszary zainteresowań i metody pracy:
W pracy terapeutycznej spotyka się z osobami cierpiącymi z powodu takich trudności jak: depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w relacjach partnerskich, utrata sensu życia, ból psychiczny, strata, rozstanie z bliską osobą, żałoba, doświadczenie traumy.
Stara się integrować różne podejścia – koncepcje psychoanalityczne, psychodynamiczne, czasem korzysta z technik behawioralno – poznawczych czy elementów metody Aleksandra Lowena w pracy z ciałem.
Inspiracja:
Interesują ją związki psychoterapii ze sztuką. Śledzi uważnie proces twórczy, jego ograniczenia i możliwości. Uważa, że podejście Gestalt może służyć jako narzędzie rozwoju twórczości. Inspirują ją przyroda i jej oczywistość.