LifeFree.pl

Aneta Antkiewicz

Antkiewicz Aneta 1
Imię i nazwisko: Aneta Antkiewicz Profesja: Coach
Strona www: http://www.wpelni.pl
E-mail: kontakt@wpelni.pl
Telefon: 606 207 540

Doświadczenie:

Jest absolwentką pierwszego w Polsce 8-tygodniowego kursu redukcji stresu metodą mindfulness (MBSR). W latach 2007-2008 uczestniczyła w warsztatach NVC (Porozumienia Bez Przemocy). Ukończyła roczny Zen Coaching Training prowadzony przez Kåre Landfalda. Od kilku lat prowadzi warsztaty zen coachingu i tworzy autorskie programy rozwoju. Należy do Stowarzyszenia Zen Coaching Polska i światowej sieci zen coachów.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zen Coaching, to medytacyjne i empatyczne bycie ze sobą i innymi ludźmi. Długoterminowa praktyka Zen Coachingu prowadzi do głębokiej zmiany osobistej polegającej na większej bliskości, lekkości i zaufaniu.

Proces Zen Coachingowy różni się od innych rozpowszechnionych metod. Choć zakorzeniony w konkretnych sprawach klienta, przebiega najskuteczniej wtedy, gdy się jak najmniej kontroluje i analizuje myśli i emocje, ale podąża za tym, co pojawia się chwila po chwili. Jako Zen coach czuwa nad procesem i zapewnia przestrzeń, w której klient może w inny niż dotąd sposób być ze swoimi sprawami i szukać rozwiązań.

Inspiracja:

Zen coaching łączy w sobie to, co do tej pory spotykała oddzielnie, jest prawdziwy wobec jej życiowego doświadczenia i zgodny z jej wartościami. Ale przede wszystkim jest skuteczny, czego doświadcza na co dzień i w czasie sesji zen coachingowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.