LifeFree.pl

Alicja Antczak-Kuczyńska

Antczak-Kuczyńska Alicja 3
Imię i nazwisko: Alicja Antczak-Kuczyńska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.quest.pila.pl
E-mail: alicja@quest.pila.pl
Telefon: 664 302 001
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Pomocy-Psychologicznej-i-Psychoterapii-Quest-253944074636083/

Doświadczenie:

Ukończyła studia na kierunkach Pedagogika i Filologia polska, jednak to z psychologią związała się na dłużej. Odbyła Kurs Zaawansowany Psychoterapii Indywidualnej i Rodzin. Prowadzi grupy wsparcia dla rodzin zastępczych i program korekcyjny dla sprawców przemocy w PCPR w Wałczu. Oprócz własnego gabinetu prowadzi punkt poradnictwa psychologicznego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szydłowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako terapeuta systemowy stara się widzieć swojego klienta w sieci wzajemnych oddziaływań z osobami z rodziny i innego otoczenia (np. pracy) i stara się pomagać klientowi w poszerzeniu jego spojrzenia na samego siebie w tych relacjach. Stawia wiele pomocnych pytań i zaprasza klienta do różnych zadań, starając się powołać do życia inne możliwe opowieści — alternatywne historie — o nim samym, jego życiu, problemie i rozwiązaniu. Wszystko po to, by doprowadzić do zmiany, która będzie użyteczna dla klienta, zdejmie z niego cierpienie, doda mu poczucie wpływu na siebie i swoje życie.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, par, rodzin oraz dzieci.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.