LifeFree.pl

Aleksandra Banaszkiewicz

Banaszkiewicz Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Banaszkiewicz Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://aleksandrabanaszkiewicz.eu
E-mail: abanaszkiewicz@onet.eu
Telefon: 608 385 757
Facebook: https://www.facebook.com/Coaching-Zdrowia-Aleksandra-Banaszkiewicz-553294768069145/

Doświadczenie:

Jest absolwentką 4 kierunków studiów dziennych i podyplomowych. Przez 8 ostatnich lat zarządzała Centrum Dietetycznym Ventis w Gliwicach. Podczas tak długiego okresu czasu współpracowała z wieloma ośrodkami naukowymi, placówkami medycznymi, a także prywatnymi specjalistami z całej Polski z różnych branż. Ponad to jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Psychodietetyków Polskich, ekspertem żywieniowym firm związanych z promocją zdrowia i aktywnego trybu życia, twórcą i koordynatorem programu edukacji żywieniowej dla dzieci. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od 20 lat zapewnia wsparcie i pomoc osobom, które chcą zmienić swój styl życia w celu ochrony i poprawy stanu zdrowia psychicznego i fizycznego. Skupia się na zdrowym odżywianiu, zdrowiu psychicznym i dobrym samopoczuciu emocjonalnym wszystkich swoich klientów. Rozwiązania które stosuje, wywodzą się z najbardziej kompleksowego podejścia do ludzkiego funkcjonowania – podejścia holistycznego. Holistyczne podejście postrzega człowieka jako ciało, umysł, emocje i dusze. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.