LifeFree.pl

Aldona Kostecka

Kostecka Aldona
Imię i nazwisko: Aldona Kostecka Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://krokusowo.pl
E-mail: pracownia@krokusowo.pl
Telefon: 665 051 766
Facebook: https://web.facebook.com/krokusowo/

Doświadczenie:

Ukończyła roczny kurs pracy z ciałem: Taniec i Gestalt, gdzie poznała i sama doświadczała metody pracy Anny Halprin, które łączą pracę z tańcem, ruchem, rytuałem i obrazem, a także roczny kurs Body Think Process, na którym nauczyła się zaufania do ekplorowania i poszerzania świadomości poprzez ruch, a także doceniania mikrozmian. Za bardzo ważne doświadczenie uznaje warsztaty, w jakich miała szczeście uczestniczyć, prowadzone przez Seymoura Cartera, który pokazał, jak stworzyć otwartą przestrzeń do eksplorowania bycia tu i teraz. Jest byłym marketingowcem i PRowcem, była odpowiedzialna za wdrażanie produktów na rynek.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi terapię indywidualną, skierowaną do dorosłych i młodzieży, którzy szukają rozwiązań różnych sytuacji życiowych (prywatnych, zawodowych czy szkolnych). Pracuje w nurcie Gestalt. Jest również trenerką - ważna jest dla niej możliwość stworzenia takiej przestrzeni dla uczestników, aby mogli doświadczać i odważnie kroczyć tam, dokąd zmierzają, odkrywając siebie i swój potencjał. Prowadzi warsztaty "Serce kobiecości", a także "Kreatywne bycie" na których pracuje dramą, psychodramą, ruchem, obrazem i dżwiękiem. Pracuje pod stałą superwizją, w oparciu o kodeks etyczny Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Odbyła terapię własną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.