LifeFree.pl

Agnieszka Kaseja

Kaseja Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Kaseja Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://skutecznycoaching.pl
E-mail: agnieszka.kaseja@gmail.com
Telefon: 794 377 307
Facebook: https://www.facebook.com/Coach.AgnieszkaKaseja/

Doświadczenie:

Ma doświadczenie - 20 lat bycia przedsiębiorcą, ponad 3000 godzin szkoleniowych, 6 lat bycia menedżerem, około 400 godzin w roli coacha i mentora, prowadziła 4 biznesy, w tym franczyza. Jest akredytowanym coachem EMCC EIA na poziomie Practitioner, dyplomowanym coachem po studiach podyplomowych na SWPS (290 h) oraz kursach specjalistycznych, w procesie superwizji i mentorem CoachWise™. Jest członkiem organizacji branżowych. W latach 2016-2018 była prezesem polskiego oddziału EMCC. Obecnie jest członkiem zarządu ds. edukacji i superwizji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w zarządzaniu sobą i ludźmi. Wspiera osiąganie satysfakcji życiowej oraz zawodowej w roli menedżera i właściciela. Najczęściej zgłaszają się do niej ludzie stający wobec wyzwań życiowych, w tym szczególnie zainteresowani samopoznaniem oraz zbudowaniem większej odporności psychicznej. Opiera się w swojej pracy przed wszystkim na podejściu BODY&MIND, czyli na Mindfulness, Focusingu, Somatic Experiencing. Ma do dyspozycji wiele metod, modeli i narzędzi pracy (poznawczo-behawioralne, psychodynamiczne, doświadczeniowe, in.), jednak najważniejsza jest jakość relacji coacha i coachee, mentora i mentee. Wierzy w transformującą obecność w trakcie rozmowy, uważność i profesjonalną sprawność techniczną. Oferuje spersonalizowane, w pełni poufne programy rozwojowe. Uczy także początkujących coachów i mentorów. Wykorzystuje nowoczesne metody rozwoju osobistego i biznesowego – coaching, mentoring, trening i szkolenia, diagnozę efektywności jednostek i zespołów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.