LifeFree.pl

Agata Rokicka

Rokicka Agata
Imię i nazwisko: Agata Rokicka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.agatarokicka.pl
Telefon: 605 180 565

Doświadczenie:

Przygotowuje się do zdobycia certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Ukończyła także czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła szkolenie z zakresu terapii par i małżeństw. Obecnie dokształca się w zakresie Seksuologii Klinicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii indywidualnej oraz grupowej, które zdobyła na oddziale ogólnopsychiatrycznym, rehabilitacji psychiatrycznej, oddziale leczenia nerwic oraz w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy głównie zajmuję się diagnozą psychologiczną i terapeutyczną, terapią indywidualną, terapią par i małżeństw. Swoją pomoc kieruje do osób z problemami i kryzysami emocjonalnymi, problemami w relacjach, depresją, lękiem, nerwicą i zaburzeniami osobowości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.