LifeFree.pl

Agata Petruczynik

Petruczynik Agata
Imię i nazwisko: Agata Petruczynik Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gestalt.lublin.pl
E-mail: apetruczynik@wp.pl
Telefon: 502 386 383
Facebook: https://web.facebook.com/Agata-Petruczynik-Gabinet-Psychoterapii-Gestalt-w-Lublinie-196081277089365/

Doświadczenie:

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz certyfikowanym psychoterapeutą i trenerem Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Brała udział w licznych specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez psychoterapeutów z Polski, Francji, Norwegii m.in.: z zakresu zaburzeń odżywiania, pracy ze snem, metod pracy z ciałem wg Aleksandra Lowena. W 2005 roku przystąpiła do Polskiej Federacji Psychoterapii, a w 2009 roku do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Terapia Gestalt jest nurtem terapii humanistycznej, egzystencjalnej. Celem psychoterapii Gestalt jest poszerzenie świadomości osoby przychodzącej po pomoc. Jeśli ktoś przeżywa jakieś trudne sytuacje, kryzysy czy problemy, z którymi sobie nie radzi, to z założenia jest to najczęściej spowodowane tym, że nie uświadamia sobie, co leży u źródeł tych trudności. Obecnie pracuje głównie z osobami dorosłymi i młodzieżą powyżej 16 roku życia. Prowadzi terapię indywidualną oraz warsztaty rozwoju osobistego. Jest wierna kanonom dobrej psychoterapii i etyki zawodowej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Inspiracja:

Lubi podróże w głąb ludzkiej duszy. Praca z drugim człowiekiem to dla niej pasja, która nadaje sens życiu. Prywatnie uwielbia muzykę, taniec, podróże i sporty wodne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.