LifeFree.pl

Ludzie

Izabela Zamirska – Rąpała

Izabela Zamirska – Rąpała

Coach, Terapeuta, Trener
Jestem trenerem od ponad 10 lat. Łączę swoją pracę z pasją. Prowadzę warsztaty, szkolenia, wykłady. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, bywam mentorem, tutorem, wykładowcą, coachem i terapeutą.
Zarzycka-Bienias Renata

Renata Zarzycka-Bienias

Coach, Trener
Coach, trener biznesu. Specjalista w zakresie psychologii biznesu i rozwoju osobistego.
Zawada Sylwia

Sylwia Zawada

Coach
Coach, ma wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym jak i w biznesie. Jest coachem z powołania. Lubi to, co robi i ma to dla niej głęboki sens.
Joanna Zawadzka autor zdjęcia: T. Franczak

Joanna Zawadzka

Coach, Trener
Trener rozwoju osobistego, life coach, nauczyciel mindfulness, bodyworker Od zawsze związana z ciałem i transformacją poprzez ruch. Wielbicielka medytacji oraz pracy z przekonaniami. Uczestniczka HST.
Elżbieta Zawodniak

Elżbieta Zawodniak

Trener
Coach, trener, licencjonowany superwizor umiejętności psychospołecznych oraz treningu interpersonalnego. Współprowadzi Holistyczną Szkołę Trenerów.
Żbik-Weiss Sylwia

Sylwia Żbik-Weiss

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Psychologia i psychoterapia to jej pasja, ale i sposób na życie. Bycie w kontakcie z drugim człowiekiem to dla niej niezwykle ważne spotkanie.
Żbikowska Iwona 1

Iwona Żbikowska

Coach
Coach w nurcie holistycznym. Jej symbolem jest motyl, piękny, kolorowy – symbol szlachetnej przemiany.
Zborowska Janina

Janina Zborowska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta ustawień systemowych wg Berta Hellingera oraz Mistrz Reiki. Od wielu lat skutecznie pomaga ludziom uwolnić się od doświadczanego cierpienia.
Zięba Małgorzata

Małgorzata Zięba

Coach, Terapeuta
Psychodietetyczka i coach. Oferuje klientom wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze oraz wsparcie w zmianie sposobu myślenia na takie, które sprzyja zdrowiu i sylwetce.
Zielińska Iga

Iga Zielińska

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta. Od kilku lat prowadzi własną praktykę, pozostając w stałej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.