LifeFree.pl

Ludzie

Wawrzyniak Joanna

Joanna Wawrzyniak

Terapeuta, Trener
Z wykształcenia jest pedagogiem, trenerem oraz psychoterapeutą Gestalt, w trakcie certyfikacji.
Wędrychowska Ewa

Ewa Wędrychowska

Coach
Jest certyfikowanym coachem, a także dyplomowanym doradcą zawodowym. Doświadczenia, wynikające z wieloletniej pracy z ludźmi, pozwalają jej dzisiaj profesjonalnie wspierać tych, którzy tego potrzebują - organizacje jak i osoby prywatne.
Wiatrak Edyta

Edyta Wiatrak

Terapeuta
Jest psychoterapeutą psychoterapii egzystencjalnej Viktora Frankla (akredytacja Viktor Frankl Institute Vienna), członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
Widomska Agnieszka

Agnieszka Widomska

Terapeuta
Certyfikowany psychoterapeuta, psycholog, socjoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej
Więcek Katarzyna

Katarzyna Więcek

Coach, Terapeuta
Jest psychoterapeutą Gestalt w procesie certyfikacji Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie i certyfikowanym terapeutą TSR terapii krótkoterminowej. Pomocą psychologiczna zajmuje się od 14 lat.
Wieczorek-Małecka Katarzyna

Katarzyna Wieczorek-Małecka

Coach, Terapeuta
Z wykształcenia i pasji jest psychologiem oraz pedagogiem, specjalizuje się w psychologii dziecięcej i osób dorosłych. Dodatkowo z praktyki jest również coachem.
Maciej Wielobób

Maciej Wielobób

Trener
Mąż Agnieszki, tata Tymona, nauczyciel medytacji i jogi, autor 6 książek (7 w drodze). Podczas prowadzonych przez siebie warsztatów i seminariów przekazuje głębię tradycyjnych ścieżek mistycznych.
Wietrzyk Iwona

Iwona Wietrzyk

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Psychoterapię prowadzi w oparciu o teorię psychoanalityczną, która jest skoncentrowana na tym wszystkim, co wpływa na aktualne doświadczenia, trudności a ma swoje źródło w przeżyciach świadomych oraz nieświadomych.
Winczewska Ewelina

Ewelina Winczewska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta uzależnień. Prowadzi gabinet terapeutyczny we Włocławku.
Witalis Katarzyna

Katarzyna Witalis

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze psychiatrii dzieci, młodzieży i osób dorosłych.