LifeFree.pl

Ludzie

Marcin Tkacz

Marcin Tkacz

Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Dietetyka z planowaniem żywienia.
Tomkowicz Marta

Marta Tomkowicz

Terapeuta
Jest psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuje się w terapii indywidualnej dorosłych, młodzieży i dzieci. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Trautman Teresa

Teresa Trautman

Terapeuta
Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka Gestalt. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi w gabinecie w Gliwicach.
Trzaskowska Małgorzata

Małgorzata Trzaskowska

Coach
Psycholog, coach. Uczy kobiety jak budować pewność siebie i odważnie realizować własne cele i pragnienia.
Mariola Trzepizur

Mariola Trzepizur

Trener
Dyplomowany coach, mentorka, trenerka. Specjalizuje się w coachingu indywidualnym i grupowym. Prowadzi warsztaty rozwojowe, szkolenia, wykłady i prelekcje.
Tynkiewicz-Hinz Anna

Anna Tynkiewicz-Hinz

Terapeuta
Psycholog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, pedagog resocjalizacyjny i logopeda. Zajmuje się konsultacjami, analizą i leczeniem różnorodnych zaburzeń oraz deficytów występujących u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Tyszka Aleksandra

Aleksandra Tyszka

Terapeuta
Jest psychologiem, certyfikowanym terapeutą, doradcą zawodowym pracującym holistycznie. Jej dewizą jest niesienie pomocy klientowi znajdującemu się w trudnej sytuacji życiowej lub doświadczającego kryzysu.
Ucińska Anna

Anna Ucińska

Coach, Terapeuta
Jest psychoterapeutą Gestalt, pedagogiem i coachem. Indywidualnie spotyka się z osobami, które szukają wsparcia, pomocy, rozwoju w różnych sytuacjach swojego życia.
Urbaniak-Gąciarek Alicja

Alicja Urbaniak-Gąciarek

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Stosuje terapię Gestalt, której celem jest poszerzanie świadomości człowieka.
Urbanowicz Magdalena

Magdalena Urbanowicz

Coach
Life i Business coach. Towarzyszy jej poczucie spełnienia w pracy, którą wykonuję. Przywiązuje dużą wagę do rozwijania swoich kompetencji – kształcenia ustawicznego.