LifeFree.pl

Ludzie

Szabłowska Alina

Alina Szabłowska

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz psychoanalityczną psychoterapię par w gabinecie w Gdańsku.
Szczęsna Karina

Karina Szczęsna

Coach, Terapeuta
Socjolog, coach, psychoterapeuta Gestalt z doświadczeniem. Pracuje w Poznaniu.
Szczotka Joanna

Joanna Szczotka

Terapeuta
Pedagog, socjoterapeuta. Zdobywa kwalifikacje psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Szeptuch Agnieszka

Agnieszka Szeptuch

Coach, Terapeuta, Trener
Psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego. W oparciu o autorskie programy realizuje warsztaty umiejętności, treningi i superwizje dla profesjonalistów pomocy społecznej, edukacji, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości.
Szmida Katarzyna

Katarzyna Szmida

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Pomaga dzieciom i młodzieży oraz dorosłym. Wspiera rodziny zastępcze i adopcyjne.
Ewa Szpakowicz

Ewa Szpakowicz

Coach, Trener
Dyplomowany coach z międzynarodową akredytacją International Coach Federation. Jest trenerem biznesu, trenerem rozwoju i wykładowcą.
Szpir-Mazgaj Ewa

Ewa Szpir-Mazgaj

Terapeuta
Psycholog i psychoterapeuta. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci w podejściu psychodynamicznym. Oferuje także konsultacje psychologiczne i poradnictwo psychologiczne.
Szymik Beata

Beata Szymik

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą. Pracuje głównie w koncepcji psychodynamicznej, korzysta także z nurtu ericksonowskiego i psychodramy.
Szypuła Joanna

Joanna Szypuła

Coach, Trener
Jest trenerką rozwoju osobistego, terapeutką, coachem i facylitatorką Horse Assisted Education – spotkań rozwojowych z udziałem koni. Stworzyła program rozwoju osobistego „Coaching i koń”.
Taller Barbara

Barbara Taller

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej. Pomaga młodzieży i osobom dorosłym w pokonywaniu wielu problemów i towarzyszy im w drodze do samopoznania i rozwoju.