LifeFree.pl

Ludzie

Stępnicka-Markowska Agata

Agata Stępnicka-Markowska

Terapeuta
Jest psychologiem, doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Stochel-Morek Martyna

Martyna Stochel-Morek

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oprócz pracy klinicznej, zajmuje się także działalnością naukową.
Stojak Dorota

Dorota Stojak

Coach, Terapeuta
Jest certyfikowaną psychoterapeutką oraz coachem. Podczas sesji jest nastawiona na pomoc, akceptację, wsparcie i towarzyszenie klientowi w każdym momencie jego życia.
Stremlau Anna

Anna Stremlau

Terapeuta
Jest psychologiem, specjalistą terapii uzależnień i współuzależnienia (w trakcie certyfikacji) oraz terapeutą terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Prowadzi gabinet terapeutyczny w Toruniu.
Suwada-Całus Agnieszka

Agnieszka Suwada-Całus

Terapeuta
Od 14 lat pracuje jako psycholog. Posiada tytuł Specjalisty Terapii Środowiskowej, ma także doświadczenie w pracy z pacjentami chorującymi neurologicznie i cierpiącymi z powodu innych przewlekłych schorzeń.
Świeży Beata

Beata Świeży

Coach
Jest doktorem psychologii, certyfikowanym coachem. Pracuje z kobietami, które zdecydowały, że chcą lepszego życia. W efekcie są bardziej świadome swoich pragnień, z większą determinacją realizują swoje plany.
Syczyło Maja

Maja Syczyło

Terapeuta
Jest psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii oraz Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Sypniewska Małgorzata

Małgorzata Sypniewska

Coach, Terapeuta, Trener
Psycholog i prawnik. Doświadczona coach, trener rozwoju osobistego oraz zawodowego, asesor w zaawansowanych procesach rekrutacyjnych.
Syska-Bielak Anna

Anna Syska-Bielak

Terapeuta
Psycholog, certyfikowany psychoonkolog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Prowadzi gabinet psychoterapeutyczny w Rybniku.