LifeFree.pl

Ludzie

Sośnik Karolina

Karolina Sośnik

Terapeuta
Jest psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Pracuje w swoim gabinecie w Bytomiu.
Stanikowska Kamila

Kamila Stanikowska

Coach, Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Jest akredytowanym coachem na poziomie ACC, a także trenerem biznesu Grupy TROP. Swoich klientów wspiera w osiąganiu celów i czerpaniu z życia satysfakcji poprzez działanie w zgodzie z sobą.
Stankiewicz-Skałka Dorota

Dorota Stankiewicz-Skałka

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Jako psychoterapeuta pracuje od ponad 20 lat. Zdobyła bogatą wiedzę i doświadczenie w metodach pracy takich jak biofeedback, integracja sensoryczna, metody projekcyjne czy testy psychologiczne.
Stanowska Aneta

Aneta Stanowska

Coach
Coach. Od ponad 5 lat pomaga klientom w zwiększeniu efektywności ich działań i stawania się lepszą wersją samego siebie. Uczy, jak polubić siebie, wzmacniać relacje, wykazywać postawę asertywną, lepiej się komunikować i realizować marzenia.
Stasiewska Ewa

Ewa Stasiewska

Terapeuta
Jest psychoterapeutą certyfikowanym przez Instytut Terapii Gestalt w Krakowie i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie grupowej pracy psychoterapeutycznej, psychoterapii indywidualnej i psychoedukacji.
Staszczyszyn Anna

Anna Staszczyszyn

Terapeuta
Jest psychoterapeutą, psychologiem, trenerem umiejętności miękkich. Od kilkunastu lat pomaga innym w poszukiwaniu lepszej jakości ich życia.
Stelmach Joanna

Joanna Stelmach

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Poza poradnictwem indywidualnym jej praktyka zawodowa obejmuje także prowadzenie treningów grupowych, m.in. komunikacji, asertywności, warsztaty dotyczące budowania poczucia własnej wartości, rozwiązywania konfliktów.
Stępień-Rejszel Kamila

Kamila Stępień-Rejszel

Terapeuta, Trener
Jest psychologiem, trenerem, wykładowcą akademickim oraz wielkim wielbicielem książek. Od kilku lat zajmuje się edukacją innych.
Stępnicka-Markowska Agata

Agata Stępnicka-Markowska

Terapeuta
Jest psychologiem, doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii oraz certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Stochel-Morek Martyna

Martyna Stochel-Morek

Terapeuta
Jest psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oprócz pracy klinicznej, zajmuje się także działalnością naukową.