LifeFree.pl

Ludzie

Słomińska Bożena

Bożena Słomińska

Terapeuta, Trener
Psychoterapeuta i trener rozwoju osobistego z rekomendacjami I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ma ponad 20 lat pracy jako terapeuta i pedagog w różnych placówkach oświatowych i służby zdrowia.
Słomska Grażyna

Grażyna Słomska

Coach, Trener
Psycholog, coach. Zajmuje się coachingiem, w tym głównie coachingiem dla biznesu od 2010 r. Jej praktyka to kilkaset godzin doświadczenia, przede wszystkim coaching z właścicielami firm, executives i z managerami.
Śmiłowicz-Osińska Agata

Agata Śmiłowicz-Osińska

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji, diagnostą, specjalistą w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu.
Sobczyk Aleksandra

Aleksandra Sobczyk

Coach, Trener
Jest dyplomowanym psychologiem, certyfikowanym trenerem, doradcą zawodowym, nauczycielem akademickim, profesjonalnym coachem oraz właścicielem Centrum Psychologii i Coachingu Relacji.
Sobik-Lipus Alicja

Alicja Sobik-Lipus

Terapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe.
Sobkowska Hanna

Hanna Sobkowska

Coach, Trener
Trenerka rozwoju osobistego, coach, założycielka pracowni rozwoju osobistego Synchronia i autorskiej pracowni artystycznej Synchronia ART.
Sobucka Joanna

Joanna Sobucka

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta Gestalt. Prowadzi swój gabinet w Osiecznie koło Leszna, miejscu wyjątkowym oraz urokliwym, odpowiednim na pracę nad sobą, skupieniem, dotarciem do własnych potrzeb.
Sokalska-Goleń Urszula

Urszula Sokalska-Goleń

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Z jej doświadczenia w pracy wynika, że uświadomienie sobie wewnętrznych konfliktów, odkrycie powodów trudności pozwala zrozumieć siebie, swoje zachowanie i daje możliwość większej kontroli nad własnym życiem.
Sołtys-Para Urszula

Urszula Sołtys-Para

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Odbyła kompleksowe szkolenie z zakresu terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.