LifeFree.pl

Ludzie

Siudak Iwona

Iwona Siudak

Terapeuta
Psychoterapeuta. Pracuje w swoim gabinecie terapeutycznym w Sosnowcu.
Skóra Aleksandra

Aleksandra Skóra

Terapeuta
Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu zdrowia psychicznego, psychologii, psychoterapii i psychoprofilaktyki.
Skrętkowska Sonia

Sonia Skrętkowska

Terapeuta
Psychoterapeuta. Jest w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Katowicach.
Skupińska Edyta

Edyta Skupińska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Pracuje w swoim gabinecie terapeutycznym w Olsztynie.
Ślifirska Katarzyna

Karolina Ślifirska

Coach
Jest certyfikowanym coachem ICC. Od 7 lat pracuje jako trener umiejętności interpersonalnych. Szkoli grupy i osoby indywidualne z obszaru komunikacji, budowania relacji, z zakresu zarządzania oraz sprzedaży.
Emilia Ślimko

Emilia Ślimko

Trener
nauczycielka medytacji uważności (mindfulness), w procesie certyfikacji w Mindfulness Association UK. Edukatorka i aktywistka ekologiczna. Ekspertka w realizacji kampanii związanych z edukacją globalną. Współzałożycielka Fundacji Otwarty Plan.
Ślużyńska Klaudia

Klaudia Ślużyńska

Coach, Terapeuta
Coach. Jej dorobek obejmuje blisko 3500 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie. Dużą część jej praktyki obejmują life coaching oraz pomoc psychologiczna i psychoterapia.
Słaboń Anna 1

Anna Słaboń

Coach
Jest psychologiem, trenerem, certyfikowanym trenerem FAMILYLAB oraz certyfikowanym coachem w trakcie procesu akredytacji Izby Coachingu (IC). Ukończyła liczne kursy i staże z zakresu twórczej pracy z dziećmi.
Sładaczek Małgorzata

Małgorzata Sładaczek

Terapeuta
Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień. Od 16 lat zajmuje się głównie psychoterapią dorosłych.
Sławniak Agata

Agata Sławniak

Coach
Certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching CFC, dyplomowany coach kierunku coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi, pasjonatka ludzi, kobieta która sięga po marzenia. Trener, przedsiębiorca.