LifeFree.pl

Ludzie

Siemieniak Paulina

Paulina Siemieniak

Terapeuta
Jest psychologiem, psychoterapeutą i trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Absolwentka szkół w Poznaniu i Krakowie.
Siudak Iwona

Iwona Siudak

Terapeuta
Psychoterapeuta. Pracuje w swoim gabinecie terapeutycznym w Sosnowcu.
Skóra Aleksandra

Aleksandra Skóra

Terapeuta
Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu zdrowia psychicznego, psychologii, psychoterapii i psychoprofilaktyki.
Skrętkowska Sonia

Sonia Skrętkowska

Terapeuta
Psychoterapeuta. Jest w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Katowicach.
Skupińska Edyta

Edyta Skupińska

Terapeuta
Psycholog, psychoterapeuta. Pracuje w swoim gabinecie terapeutycznym w Olsztynie.
Ślifirska Katarzyna

Karolina Ślifirska

Coach
Jest certyfikowanym coachem ICC. Od 7 lat pracuje jako trener umiejętności interpersonalnych. Szkoli grupy i osoby indywidualne z obszaru komunikacji, budowania relacji, z zakresu zarządzania oraz sprzedaży.
Emilia Ślimko

Emilia Ślimko

Trener
nauczycielka medytacji uważności (mindfulness), w procesie certyfikacji w Mindfulness Association UK. Edukatorka i aktywistka ekologiczna. Ekspertka w realizacji kampanii związanych z edukacją globalną. Współzałożycielka Fundacji Otwarty Plan.
Ślużyńska Klaudia

Klaudia Ślużyńska

Coach, Terapeuta
Coach. Jej dorobek obejmuje blisko 3500 godzin bezpośredniej pracy z ludźmi – zarówno grupowo jak i indywidualnie. Dużą część jej praktyki obejmują life coaching oraz pomoc psychologiczna i psychoterapia.
Słaboń Anna 1

Anna Słaboń

Coach
Jest psychologiem, trenerem, certyfikowanym trenerem FAMILYLAB oraz certyfikowanym coachem w trakcie procesu akredytacji Izby Coachingu (IC). Ukończyła liczne kursy i staże z zakresu twórczej pracy z dziećmi.
Sładaczek Małgorzata

Małgorzata Sładaczek

Terapeuta
Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień. Od 16 lat zajmuje się głównie psychoterapią dorosłych.