LifeFree.pl

Zuzanna Kowalska

Kowalska Zuzanna
Imię i nazwisko: Zuzanna Kowalska Profesja: Terapeuta
Strona www: https://terapia-analityczna.pl
E-mail: poczta@zuzannakowalska.pl
Telefon: 512 200 411

Doświadczenie:

Ukończyła magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W roku 2013 ukończyła szkolenie Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi, realizowane przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Integracja”. Obecnie jest w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii Analitycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego, w Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Integracja”, w Poradni Specjalistycznej Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii MOP oraz w placówkach oświatowych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi i nastolatkami w nurcie psychoanalitycznym. Proponuje konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych, psychoterapię dzieci i młodzieży. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Pracuje w zgodzie z zasadami Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.