LifeFree.pl

Zofia Burzykowska

Burzykowska Zofia
Imię i nazwisko: Zofia Burzykowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-zakopane.pl
Telefon: 604 654 805

Doświadczenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.
Od 1978 roku zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią. Prowadziła psychoterapię, warsztaty i służyła konsultacjami trenerowi oraz zawodnikom uprawiającym narciarstwo alpejskie w klubie WKS Zakopane. Odbyła staż w Klinice Nerwic Instytutu Psychoneurologicznego w Warszawie. W instytucie Terapii Gestalt w Krakowie odbyła podyplomowe studia zakończone zdobyciem certyfikatu terapeuty i trenera. Jednocześnie zdobyła certyfikaty terapeuty i trenera Instytutu Terapii Gestalt we Florencji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje psychoterapię indywidualną, terapię par, interwencję kryzysową, pomoc psychologiczną, wspomaganie treningu w wyczynowym sporcie. Psychoterapia Gestalt należy do nurtu terapii humanistycznych, relacyjnych. Celem terapii Gestalt jest poszerzenie świadomości siebie samego, własnych uczuć, myśli, potrzeb i sygnałów z ciała. Pozostaje w stałej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.