LifeFree.pl

Żaneta Ołtarzewska

Ołtarzewska Żaneta
Imię i nazwisko: Żaneta Ołtarzewska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://oltarzewska.com
E-mail: zaneta@oltarzewska.com
Telefon: 792 399 733

Doświadczenie:

Jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie oraz studium podyplomowego z zakresu Seksuologii Klinicznej. Posiada certyfikat „Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach”. Umiejętności terapeutyczne rozwija w różnych ośrodkach i organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną, seksuologiczną i psychoterapeutyczną. Swój warsztat pracy doskonaliła w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie. Pracuje w poradni seksuologiczno-psychoterapeutycznej INTIMED w Gdyni, jako psycholog – seksuolog.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się zarówno w pracy z klientem indywidualnym jak i w elementach psychologii organizacji i zarządzania. Zajmuje się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń emocjonalnych i osobowości, pomocą w sytuacjach kryzysowych, terapią małżeńską/partnerską i psychoterapią indywidualną. Pomaga przy zaburzeniach związanych z seksuologią.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.