LifeFree.pl

Urszula Sokalska-Goleń

Sokalska-Goleń Urszula
Imię i nazwisko: Urszula Sokalska-Goleń Profesja: Terapeuta
Strona www: http://urszulasokalska.pl
E-mail: kontakt@urszulasokalska.pl
Telefon: 669 883 533
Facebook: https://web.facebook.com/gabinetpsychoterapiiurszulasokalska/

Doświadczenie:

Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej indywidualnej i grupowej, które zdobywała w pracy w placówkach ambulatoryjnych i stacjonarnych, zarówno w lecznictwie psychiatrycznym, jak i terapii uzależnień. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, jej praca terapeutyczna z pacjentami jest nadzorowana przez certyfikowanych terapeutów i superwizorów.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia (2009), następnie szkolenie w zakresie terapii uzależnień (2013), w 2017 roku ukończyłam Śląską Szkołę Psychoterapii. Obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada tytuł asystenta psychodramy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży. W psychoterapii z pacjentami opiera się zasadniczo na założeniach nurtu psychodynamicznego. Często korzysta z metody psychodramy oraz w niektórych sytuacjach z technik terapeutycznych wypracowanych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Każdy człowiek jest niepowtarzalny, więc wymaga indywidualnego podejścia i pewnej plastyczności ze strony terapeuty. W jej odczuciu potencjalnie każdy człowiek jest w stanie stwierdzić co dla niego jest najlepsze, najzdrowsze, jest zdolny w sposób konstruktywny rozwiązywać problemy, adaptować się do zmieniającej się rzeczywistości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.