LifeFree.pl

Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Krawczyńska-Zaucha Tatiana
Imię i nazwisko: Tatiana Krawczyńska-Zaucha Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://sedmo.pl
E-mail: biuro@sedmo.pl
Telefon: 606 827 711
Facebook: https://web.facebook.com/Jestemwspanialymczlowiekiem/

Doświadczenie:

Ponad 1000 godzin zegarowych przeprowadzonych sesji coachingowych w środowisku biznesowym. Uczy innych coachów, jest mentorem i superwizorem coachingu. Tworzyła programy studiów i kursów nie tylko uczące sztuki i technik coachingu, lecz także wprowadzające uczestników w zmianę. Jest dr nauk humanistycznych, specjalistą etyki w coachingu, coachem International Coach Federation na poziomie akredytacji PCC oraz członkiem International Institute of Coaching & Mentoring, przewodniczącą Komisji Etyki ICF w Polsce oraz trenerem biznesu z 14-letnim doświadczeniem w rozwijaniu potencjału ludzi w firmach i organizacjach. Wykłada coaching i filozofię m.in. w Krakowie oraz w Rzeszowie. Współpracuje z wieloma uczelniami oraz szkołami coachingu w Polsce w zakresie wykładów i ćwiczeń z etyki coacha. Jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach, posiada doświadczenie w budowaniu zespołu i osiąganiu ponadprzeciętnych wyników.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Profesjonalny executive coaching, biznes coaching, corporate coaching. Pracuje z CEO, menedżerami, kierownikami, przedstawicielami administracji publicznej, zespołami, coachami, psychologami, nauczycielami i wszystkimi, którzy czują, że chcą czegoś więcej. Pracuje z pasją i uważnością. Jej zainteresowania to coaching biznesowy, coaching kariery, kobiet, rodzicielski, talentów, a także szkolenia rozwojowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.