LifeFree.pl

Sylwia Żmuda-Trzebiatowska

Żmuda-Trzebiatowska Sylwia
Imię i nazwisko: Sylwia Żmuda-Trzebiatowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapeuta-chojnice.eu
E-mail: zmudatrzebiatowskas@wp.pl
Telefon: 506 460 724

Doświadczenie:

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu psychoterapii: Integratywna, systemowa psychoterapia krótkoterminowa, Integratywna psychoterapia depresji, Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych, Hipnoza kliniczna - kurs podstawowy i zaawansowany, Psychosomatoterapia, mindfulness - kurs specjalistyczny, Psychoterapia par. Aktualnie uczestniczy w całościowym szkoleniu w ramach 4 - letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Podczas pracy z pacjentem stosuje wiedzę i umiejętności z różnych podejść psychoterapeutycznych, tj. MetaSystemowe, systemowe, psychodynamiczne, ericksonowskie, gestalt, poznawczo-behawioralne, psychosomatoterapię. Korzysta z dorobku różnych podejść, po to, aby jak najlepiej dopasować formę pracy do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjenta. Każda osoba jest traktowana indywidualnie. W swojej pracy towarzyszy pacjentowi we wszystkim co przynosi ze sobą i razem z nim poszukuje możliwie jak najlepszych rozwiązań i nowych dróg prowadzących do poprawy i zmiany. Swoją pracę superwizuje u certyfikowanych superwizorów w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.