LifeFree.pl

Sylwia Żbik-Weiss

Żbik-Weiss Sylwia
Imię i nazwisko: Sylwia Żbik-Weiss Profesja: Terapeuta
Strona www: http://strefabytu.pl
E-mail: info@strefabytu.pl
Telefon: 668 135 134
Facebook: https://www.facebook.com/StrefaBytu/

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w ramach całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz kurs „Praca z Rodziną w Ujęciu Systemowym" we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii PLUS. Doświadczenie zdobywała na licznych wolontariatach, m.in. w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie prowadziła konsultacje indywidualne i rodzinne z zakresu otyłości dziecięcej w Poradni Metabolicznej oraz konsultowała dzieci na oddziałach pediatrii i endokrynologii oraz neurologii. Swoją wiedzę wzbogacała w ramach kilkumiesięcznej praktyki w Centrum Psychiatrii w Katowicach-Szopienicach oraz w placówkach Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mikołowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy stosuje podejście humanistyczne, towarzyszy klientowi w odnalezieniu jego własnych zasobów poprzez poszerzanie świadomości, dzięki czemu może odzyskać szczęście, spokój i równowagę. Od kilku lat prowadzi konsultacje oraz terapie indywidualne i rodzinne, terapie par, pracuję również z młodzieżą i osobami dorosłymi. Zajmuje się psychoterapią osób w kryzysie, osób z rodzin dysfunkcyjnych, borykających się ze stresem, nerwicami, depresją, nieradzącymi sobie z emocjami. Szczególnie bliska jest jej praca z osobami, które pragną podnieść jakość swojego życia, chcą doświadczać siebie pełniej, poszukują harmonii między ciałem, psyche i umysłem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.