LifeFree.pl

Sylwia Osada

Osada Sylwia
Imię i nazwisko: Sylwia Osada Profesja: Terapeuta
Strona www: http://sylwiaosada.com
Telefon: 791 825 800
Facebook: https://web.facebook.com/osadapsycholog/

Doświadczenie:

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Jest magistrem psychologii – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie. Dodatkowo ukończyła 2-letnie Studium Podyplomowe na kierunku Seksuologia Kliniczna przy SWPS w Warszawie. Ma na koncie udział w licznych konferencjach psychologicznych oraz seksuologicznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami dorosłymi potrzebującymi pomocy w trudnych życiowo sytuacjach, doświadczającymi problemów w relacjach z innymi ludźmi, odczuwającymi dyskomfort w codziennym życiu oraz posiadającymi trudności w obszarze swojej seksualności. Formy pomocy to psychoterapia indywidualna i par/małżeństw oraz konsultacje z zakresu seksuologii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.