LifeFree.pl

Sylwia Motas

Motas Sylwia
Imię i nazwisko: Sylwia Motas Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.centrumpsychoterapii-olsztyn.org
E-mail: motassyl@wp.pl
Telefon: 510 066 414

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła również pierwszy stopień kształcenia w Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu-BSFT w Łodzi i Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Swoje doświadczenia kliniczne zdobywała na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Przez wiele lat pracowała indywidualnie i grupowo z osobami uwikłanymi w przemoc w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami potrzebującymi pomocy psychologicznej i terapeutycznej. Na co dzień zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. W swojej pracy wspiera jednak również młodzież u progu dorosłości, wspomaga ich rozwój w budowaniu własnego niezależnego życia. Pracuje z rodzicami, którzy napotykają trudności wychowawcze. Pracuje z parami, by mogły na nowo wspólnie skierować swój związek na właściwy kurs, kiedy zdarzy mu się utknąć, odkrywając swoje potrzeby i pragnienia w formie, która zwiększy prawdopodobieństwo otrzymania tego na czym partnerom zależy. W ramach prywatnej praktyki oprócz psychoterapii indywidualnej i psychoterapii par, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla różnych grup zawodowych. Jako psychoterapeutka kieruje się Kodeksem Etyki, jej praca podlega regularnej superwizji certyfikowanych psychoterapeutów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.