LifeFree.pl

Sylwia Błahut

Błahut Sylwia 1
Imię i nazwisko: Sylwia Błahut Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologwkoszalinie.pl
E-mail: sylwiablahut@gmail.com
Telefon: 607 162 314

Doświadczenie:

Mgr psycholog, studia ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Pracy. Przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej w obszarze diagnozy, poradnictwa, terapii i szkoleń.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się pomocą psychologiczną dla młodzieży i dorosłych. Pracuje w modalności integratywnej, opiera się przede wszystkim na metodzie Gestalt (szkolenia w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie), Ustawień Systemowych, czasami posługując się również elementami podejścia poznawczo-behawioralnego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.