LifeFree.pl

Sonia Mędrala

Mędrala Sonia
Imię i nazwisko: Sonia Mędrala Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://coachingmysliiciala.pl
E-mail: soniamedrala.coaching@gmail.com
Telefon: 799 709 330
Facebook: https://www.facebook.com/coachingmysliiciala/

Doświadczenie:

Ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Z zakresu rozwoju osobistego jest absolwentką Szkoły coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Następnie odbyła szkolenie Racjonalna Terapia Zachowań oraz szkolenie w zakresie Coachingu relacji. Przeszła przez roczny staż Gestalt. Posiada międzynarodowy certyfikat Kursu nauczycieli jogi Sivananda.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się głównie czterema aspektami rozwoju – coachingiem – jest trenerem rozwoju osobistego. Pracuje dużo ze stresem, pomaga innym poznać ich stres, zrozumieć go i zamienić na atut. Terapia czaszkowo-krzyżowa – jest dla niej bardzo ważnym elementem w pracy z drugim człowiekiem, ze względu na jej ogromny wpływ na uwalnianie utrwalonych w ciele nawyków. które uniemożliwiają lub hamują nasze „lepsze dzisiaj”. Masaż shiatsu – daje głęboki relaks i usprawnia funkcjonowanie organizmu. Prowadzi zajęcia jogi wg metody Sivananda.

Inspiracja:

Jest wciąż zachwycona pokładami kreatywności i możliwościami zmian drzemiącymi w każdym człowieku. Głęboko wierzy, że granice naszych możliwości wyznaczamy my sami. Nie pokonała jeszcze wszystkich swoich granic, ale wiele już zrównała z ziemią lub pozostawiła daleko za sobą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.