LifeFree.pl

Sonia Korus-Deka

Korus-Deka Sonia
Imię i nazwisko: Sonia Korus-Deka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gabinet-psycholog.pl
E-mail: sonia.korus@wp.pl
Telefon: 502 391 325

Doświadczenie:

Pięcioletnie studia psychologiczne ze specjalnością psychologia kliniczna człowieka dorosłego ukończyła na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła także specjalistyczne szkolenie w dziedzinie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie interwencji kryzysowej oraz uzyskała certyfikat terapeuty środowiskowego. Doświadczenie zawodowe w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic NZOZ Feniks, Zespole Leczenia Środowiskowego, Ośrodku Wsparcia dla Kobiet w Zabrzu oraz Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga osobom, które cierpią z powodu nerwic, depresji, czy też zaburzeń osobowości. Pomoc psychologiczną niesie również osobom zdrowym, które potrzebują pomocy w wyjściu z kryzysu spowodowanego problemami rodzinnymi lub zawodowymi. Pracuje także z osobami zdrowymi, które znalazły się w kryzysie, mają problemy w życiu prywatnym i zawodowym lub po prostu chcą lepiej poznać siebie i rozwijać własne możliwości. Prowadzi także specjalistyczne poradnictwo psychologiczne dla osób pracujących w zawodach szczególnie narażonych na stres takich jak ratownicy medyczni i strażacy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.