LifeFree.pl

Sara Wróblewska-Grabska

Wróblewska-Grabska Sara
Imię i nazwisko: Sara Wróblewska-Grabska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-lebork.pl
E-mail: kontakt@psycholog-lebork.pl
Telefon: 880 034 869
Facebook: https://www.facebook.com/sarawroblewskagrabska/

Doświadczenie:

Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, trzyletnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Psychologii Społecznej w Sopocie oraz pierwszy stopień psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Stale się rozwija - ukończyła wiele szkoleń, uczestniczę w konferencjach naukowych. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuje między innymi w Szpitalu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Lęborku. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią par, psychoedukacją, pomocą psychologiczną. Pracuje w nurcie poznawczo- behawioralnym. Usługi w zakresie psychoterapii - zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia osobowości, pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.