LifeFree.pl

Renata Wrona

Wrona Renata
Imię i nazwisko: Renata Wrona Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://renatawrona.pl
E-mail: renata@renatawrona.pl
Telefon: 535 929 228
Facebook: https://www.facebook.com/RenataWrona.Trener.Coach/

Doświadczenie:

Ma tytuł magistra ekonomii ze specjalizacją – Marketing, jest absolwentką studiów podyplomowym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Public Relations oraz Collegium Civitas w Warszawie na kierunku Trener Coach, ukończyła również akredytowny przez International Coach Federation program „Power Of Coaching” w Centrum Life Coaching Polska oraz wiele kursów doszkalających.  Wciąż rozwija swoje umiejętności i nowe metody pracy uczestnicząc w certyfikowanych przez ICF programach szkoleniowych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Wierzy, że wszyscy możemy znacznie więcej niż nam się wydaje. Pomaga ludziom uwolnić ich wewnętrzny potencjał, angażuje się w tworzenie i realizację projektów wspierających rozwój. Podczas spotkań coachingowych stosuje między innymi pracę z obrazem wykorzystując metodę Points-of-You. Pracuje zgodnie z kodeksem etycznym i standardami ICF. Wspiera ludzi w ich rozwoju, pomaga w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuje do poszukiwania szczęścia i zdrowego stylu życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomaga innym odkryć i nauczyć się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich obejmujące tematykę budowania marki osobistej, efektywnej komunikacji, wystąpień publicznych i asertywności, pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.