LifeFree.pl

Renata Przytulska

Przytulska Renata
Imię i nazwisko: Renata Przytulska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologprzytulska-czest.pl
E-mail: kontakt@psychologprzytulska-czest.pl
Telefon: 570 842 224

Doświadczenie:

Zmierza do ukończenia kształcenia certyfikacyjnego w zawodzie psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Studia podyplomowe ukończyła w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego‌ na kierunku Podstawy oddziaływań terapeutycznych w wieku rozwojowym. Później były jeszcze kursy – psychoterapii krótkoterminowej organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie i Kurs I stopnia Racjonalna Terapia Zachowania – szkolenie rozszerzone organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej w Krakowie, Doświadczenie w pracy z dorosłymi zdobywała pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Częstochowie. W placówce tej prowadziła również badania psychologiczne kobiet będących w kryzysie psychologicznym po traumie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami dorosłymi, z młodzieżą i dziećmi powyżej 7 roku życia w paradygmacie psychoterapii psychodynamicznej. Najwięcej jednak swojego czasu pracy poświęca na pomoc rodzicom w zakresie psychoedukacji, poradnictwa i terapii, w zależności od potrzeb. Jej praca terapeutyczna jest poddawana systematycznej superwizji. W swojej pracy kieruje się zasadami etyki zawodu psychoterapeuty określonymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.