LifeFree.pl

Renata Błaszczyk

Błaszczyk Renata 1
Imię i nazwisko: Renata Błaszczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychiatra.zgora.eu
Telefon: 739 065 444
Facebook: https://web.facebook.com/Gabinet-Prywatny-Lekarz-psychiatra-Renata-B%C5%82aszczyk-Zielona-G%C3%B3ra-1665488920405106/

Doświadczenie:

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Pracowała w Szpitalu Psychiatrycznym w Ciborzu, a potem w Poradniach Zdrowia Psychicznego i poradniach uzależnień na terenie Zielonej Góry. Ukończyła 3-letni Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, roczny Kurs Psychoterapii Systemowej WTTS w Poznaniu oraz roczny kurs Chrześcijańskiej Terapii Integralnej w Szczecinie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Obszarem jej zainteresowań jest psychoterapia. W uzupełnieniu leczenia farmakologicznego, z racji wykształcenia psychoterapeutycznego, poszerza perspektywę rozumienia pacjenta o aspekt problematyki emocjonalnej - prowadząc rozmowy terapeutyczne i stosując podstawowe techniki psychoterapeutyczne. Chętnym osobom, których cierpienie dotyczy pogranicza sfery emocjonalnej i duchowej, oferuje rozumienie i wsparcie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.